Realizace projektu SEKO úspěšně ukončena

  16. 12. 2015 | Po více než roce intenzivní realizace byly v září 2015 úspěšně ukončeny realizace projektu SEKO ve Zlínském kraji a Kraji Vysočina

  seko

  Společnost HOPE GROUP má za sebou velmi úspěšnou realizaci jednoho z jejích největších projektů. Po více než roční realizaci školení byly úspěšně ukončeny realizace projektu SEKO (Vzdělávání uchazečů o zaměstnání v oblasti socioekonomických kompetencí) ve Zlínském kraji a Kraji Vysočina.

  Za dobu realizace projektu, který probíhal v intenzivním zapojení širokých krajských týmů složených z administrátorů a lektorů a administrativního zázemí v Brně, bylo podpořeno více než 4 500 osob (v Kraji Vysočina to bylo 2087 osob a ve Zlínském kraji 2483 osob).

  Realizace projektu nebyla jednoduchá, ale díky profesionálnímu zapojení a zkušenému týmu HOPE GROUP proběhla k plné spokojenosti zadavatele zakázky, kterým byl Fond dalšího vzdělávání.

  Chcete vidět něco z výstupů projektu SEKO? Podívejte se na animovaný seriál videí o finanční gramotnosti - klikněte ZDE pro přechod na web projektu SEKO.

   

  Aktuality

  Další aktuality