Vzdělávací projekty

Dlouhodobě se věnujeme realizaci vzdělávacích projektů dalšího vzdělávání zadávaných jak veřejnoprávními institucemi ČR, tak realizovaných v rámci Operačních programů, a to zejména z Operačního programu Vzdělání pro konkurenceschopnost a Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost.

 

 

 

 • Projekt CLIL

  Projekt OP VK (CZ.1.07/3.2.04/05.0035): je posílit kompetence lektorů dalšího vzdělávání v aplikaci výukové metody CLIL (Content Language Integrated Learning) ve výuce jazyků a vytvoření základního balíku vzdělávacích programů pro následné využití v dalším vzdělávání v Jihomoravském kraji.
 • Projekt Aplikace metodiky blended-learning v dalším vzdělávání ve Středočeském kraji

  Projekt OP VK (CZ.1.07/3.2.11/03.0053): zaměřen na posílení kompetencí lektorů dalšího profesního vzdělávání ve Středočeském kraji v oblasti efektivního využití metod e-learningu a blended-learningu v oblasti dalšího profesního vzdělávání.
 • Projekt SEKO - Kraj Vysočina

  Projekt FDV v rámci OP LZZ (CZ.1.04/2.1.00/03.00016): Smyslem projektu bylo zvýšit šance klientů Úřadu práce České republiky na získání a udržení si zaměstnání prostřednictvím rozvoje jejich socioekonomických kompetencí (SEKO), tedy finanční gramotnosti a dalších dovedností. Realizace v Kraji Vysočina
 • Projekt SEKO - Zlínský kraj

  Projekt FDV v rámci OP LZZ (CZ.1.04/2.1.00/03.00016): Smyslem projektu bylo zvýšit šance klientů Úřadu práce České republiky na získání a udržení si zaměstnání prostřednictvím rozvoje jejich socioekonomických kompetencí (SEKO), tedy finanční gramotnosti a dalších dovedností.